Pravidla série

– zde Vás nebudu unavovat dlouhými texty, ale chci jasně definovat podmínky odlovu celé série

1) Prvním pravidlem je snaha o udržení úkrytu i dalším kačerům a kačerkám, tzn. ukryju ho na místo, kde má být (dle hintu, souřadnic) pokud tomu tak nebylo před Vaším příchodem, tak Vás o to prosím. Pokud by bylo něco v nepořádku, co se například schránky samotné týče, tak se snažte jí co nejlépe uložit, tak aby nebyla poničena, zničena a pokud tomu tak již je, tak to do logu na gc.com prosím napište, kdyby se Vám podařilo schránku vyměnit, přidat logbook,tužku,obal tak máte moje vřelé díky.

2) Pokud byste danou keš nemohli najít, tak určitě udělejte fotky z místa (nejlepší je i Vaše foto na místě), kde se domníváte, že keš má být a neváhejte mi napsat (viz. kontakt). Log bude uznán jen na základě tohoto pravidla. Fotku na místě doporučuji i v případě nálezu, protože si například zapomenete opsat číslo do série a budete jej ode mě chtít poslat mailem, tak by bylo dobré fotku mít, ikdyž ji v tomto případě nevyžaduji, stačí log na gc.com.

3) Uznávání dříve odlovených keší – pozor změna – pokud máte odlovenu nějakou starší keš ze série, tak mi pošlete mailem Váš nick, datum odlovu a samozřejmě název odlovené keše – pak Vám v nejbližší možné době odepíšu s požadovaným kódem.

4) Byl bych Vám rovněž vděčný za dodržení mé rozmařilosti ve finálce a odpověděli byste těch pár otázek ve svém logu na gc.com

Kontakt :

geosilfax<at>gmail.com či 207_457_140